Montované dřevěné rámové domy

Domy, stejně jako lidé, mají svou vlastní duši a svou vlastní tvář, což odráží jejich vnitřní podstatu

Alexander Dumas (otec)

Technologie

"EHG INVEST" je společnost, která vám umožní kvalitní a pohodlný život!

Používáme moderní technologie, které využíváme pro různé návrhy domů, které umožňují využití nových funkcí, aniž by to mělo vliv na spolehlivost domů. Ve výrobě používáme pouze přírodní dřevo, bezpečné barvy, roztoky a lepidla. Materiály mají osvědčení o ochraně a bezpečnosti. I z těchto důvodů se řídíme dvěma principy:

Spolehlivost

Používáme pouze ty nejlepší materiály, kvalifikovaný vyškolený personál a jedinečné výrobní mechanismy implementované do krásných, moderních a stylových domů.

Záruka

Všechny námi postavené domy se etablovaly jako šetrné , ekologické, odolné, vyrobené z kvalitních materiálů.

Rámové domy

Rámový dům je prefabrikovaná budova, ve které je nosným prvkem rám. Nejčastěji je vyrobena z odolných dřevěných trámů a celá struktura domu – od stěn a podlah až po krokvový systém je pevně propojena. Rámové domy patří k montovaným budovám a jsou nejšetrnější k životnímu prostředí, pokud jde o složení použitých materiálů. Technologie rámu je energeticky nejúčinnější, protože stěny mezi rámovými prvky jsou zcela vyplněny izolací.

DRÁTOVÝ MODEL — PANEL

Rámové domy se staly nejslibnější technologií pro stavby venkovských domů a chalup a dalších nízkopodlažních budov po celém světě. Mnoho zemí dokonce zavádí rámové panelové domy v rámci realizace svého národního bytového programu, protože splňují i ty nejnáročnější kritéria a také nezanedbatelný poměr cena – kvalita, včetně příznivých podmínek rychlosti výstavby a nízkonákladového provozu.

LEPENÝ TRÁM

Zvláštní pozornost by měla být věnována lepeným trámovým domům. Na rozdíl od srubu mají rovné plochy. Proces stavby domu ze dřeva je rychlejší a snadnější, což výrazně zjednodušuje práci stavitelů, ale umožňuje získat krásný a spolehlivý dům. Lepený trám je univerzální stavební materiál, který splňuje stavební požadavky pro individuální výstavbu při zachování přirozených vlastností dřeva.

IZOLOVANÝ RÁM

V moderní výstavbě se používá velké množství materiálů, pomocí kterých můžete postavit jakékoli nízkopodlažní objekty, chaty a venkovské domy.
Jedním z nich je izolovaný rám, který je typem sendvičového panelu. Tento výrobek není finančně nákladný, ale přitom to je vysoce kvalitní stavební materiál.

CLT – TECHNOLOGIE

Stavby domů pomocí technologií „zelených“ domů si začaly získávat velkou popularitu. I proto se začaly používat nové moderní technologie, které jsou bezpečné a umožňujÍrán stavět domy mnohem rychleji. Jednou z takových technologií jsou panely CLT, které jsou ve zkratce synonymem „dokonale lepené dřevo“.

SRUB

Na webových stránkách naší společnosti vám nabízíme spoustu možností, jak postavit dům, který vám umožní si vytvořit svůj vysněný domov. Domy jsou navrženy pro malé i velké rodiny v závislosti na požadované velikosti užitné plochy domu a výběru konstrukčních prvků. Shromáždili jsme pro vás ty nejlepší a nejmodernější technologické možnosti, které uspokojí všechna vaše přání i finanční možnosti.

Poskytujeme nejlepší služby v oboru,

měníme svět k lepšímu, aby byl váš život pohodlnější a bezpečnější.
Scroll to Top