Montované dřevěné rámové domy

DRÁTOVÝ MODEL — PANEL

Rámové domy se staly nejslibnější technologií pro stavbu venkovského domu a chalupy a dalších nízkopodlažních domů po celém světě. Mnoho zemí dokonce zavádí rámové panelové domy pro realizaci národního bytového programu, protože splňují poměr cena-kvalita, jakož i podmínky výstavby a provozu.

Výroba rámového panelového domu umožňuje výrobu komponentů, jako jsou příčky, stěny, podlahy, střechy a další součásti v továrně. To se provádí v souladu s předběžnou projektovou dokumentací, která je vyvinuta pro konkrétní dům.

Vlastnosti výroby rámových domů

Rámový dům se skládá z vrstev, které jsou uspořádány zevnitř do vnějšku takto: GSPV deska, tepelná izolace, horizontální zapojení, OSB deska, parotěsná zábrana, tepelná izolace, technický suchý dřevěný rám, difúzní membrána, DSP deska, kamenná vlna.

Stěny rámového domu mají vrstvenou strukturu. Základ je vyroben z dřevěného rámu, který je hoblován řezivo, které prošlo technickým procesem sušení s obsahem vlhkosti 12-14%. Aby se dům během provozu nezmenšil a neztratil vlastnosti, je rám vyplněn nehořlavou izolací, skládající se z kamenné vlny. Tato hustota zabraňuje konvekci, která udržuje přenos tepla v chladných zimách.

Vnější část rámu se skládá z difúzní membrány, která zajišťuje difúzi par, přičemž zajišťuje průchod vlhkosti. Poté jsou stěny obaleny cementotřískovou dřevotřískovou deskou, která je ekologickým a čistým materiálem a neobsahuje formaldehyd a další toxické složky a sloučeniny. Jako cementový prvek se používá obyčejný cement. Vnější deska je vyrobena z jejich lisované směsi lisováním a sestává z jehličnatých hoblin, minerálů, vody a portlandského cementu. Díky tomu je zajištěna další tuhost a ochrana proti povětrnostním vlivům. Na přání zákazníka je možná tepelná izolace značky PAROC LINIO 20 o tloušťce 5 cm na sporáku.

Vnitřní část rámu má parotěsnou zábranu, která slouží k ochraně izolace, hromadění kondenzátu, vnikání vlhkosti do rámu, které se vytvářejí při různých teplotních změnách vně a uvnitř místnosti. Poté se na něj nasadí deska OSB-3 o tloušťce 1 cm, což dává diagonální tuhost. Aby se předešlo studeným mostům a možnosti instalace inženýrských sítí, používá se vodorovná vazba s paprskem 4,5×4,5 cm s horizontální tepelnou izolací.

Při použití vnitřního obložení se používá GSPV (sádrokartonová deska), která má odolnost proti vlhkosti, požární odolnost, požární bezpečnost, biostabilitu, šetrnost k životnímu prostředí, trvanlivost a praktičnost. Při výrobě takové desky se používají vysoce kvalitní pryskyřice a lepidlo.

 

Výhody používání rámu domu

Díky vlastnostem výroby, rychlosti instalace a dalším výhodám je rámový dům považován za nejlepší volbu pro výstavbu příměstského nebo nízkopodlažního domu. Naše společnost se zabývá výrobou energeticky úsporných domů pomocí moderních technologií a nabízí rychlou montáž budovy podle dokončeného projektu.

V naší továrně se vyrábějí části konstrukcí, které se pak dodávají a montují na staveništi do hotového základu pomocí vozidel za 1-3 dny. Díky výstavbě takového domu je majitel schopen výrazně ušetřit na klimatizaci, vytápění a dalších výdajích. Pokud jde o nás, můžete získat vysoce kvalitní služby pro výrobu rámových domů a krátkou výrobu a instalaci.

Poskytujeme nejlepší služby v oboru,

měníme svět k lepšímu, aby byl váš život pohodlnější a bezpečnější.
Scroll to Top