Montované dřevěné rámové domy

IZOLOVANÝ RÁM

V moderní výstavbě se používá velké množství materiálů, pomocí kterých můžete stavět jakékoli nízkopodlažní objekty, chaty a venkovské domy.
Jedním z nich je izolovaný rám, který je typem sendvičového panelu, není to drahý, ale vysoce kvalitní stavební materiál.

Izolované rámy jsou ve stavebnictví velmi rozšířené, protože poskytují mnoho výhod.

  • Dokáží dokonale udržet teplo. Na rozdíl od obyčejného dřeva jsou 3krát teplejší.
  • Jsou velmi lehké a odolné. Díky tomu lze dům z izolovaného rámu rychle a pohodlně namontovat i při minimálních znalostech a zkušenostech. Hmotnost samotná je 2krát lehčí než klasické masivní dřevo.
  • Díky svým vlastnostem nemá takový dům prakticky žádné smrštění. Pouze 1% – jedná se o maximální smrštění.
  • Nepotřebují další dokončovací práce.
  • Díky izolaci dokáže snížit náklady na vytápění minimálně 2,5krát.
  • Minimální smrštění nezpůsobuje mikrotrhliny na čelní ploše a dům neztrácí svůj estetický vzhled.
  • Pevnost je dosažena díky příčným dřevěným překladům.
  • Příznivá cena, která v porovnání s běžnou stavbou domu ušetří náklady až 1,5krát.

Proč stojí za to koupit dům z izolovaných rámů

Dům z izolovaných rámů je velmi podobný technologii sendvičových panelů. Je složen ze tří vrstev, které mohou být vyrobeny z polystyrénové pěny, polyuretanové pěny nebo pěnového skla, ukončené oboustranným dřevěným obložením, které se zevnitř přitahují pomocí speciálních propojek ze dřeva, které jim dodávají sílu, pevnost, stabilitu a spolehlivost. Zvláštní pozornost je věnována výplni domu. Expandovaný polystyren a polyuretanová pěna jsou tepelné izolátory, které mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Pěnové sklo je materiál, který nehoří a nevypouští škodlivé plyny. Tato druhá varianta je sice dražší, ale také kvalitnější než předchozí zmiňované izolační materiály.

Naše společnost se již mnoho let zabývá výstavbou domů z kvalitních a ekologických materiálů. Během této doby jsme si vytvořili a nastavili výrobní procesy, ale i další potřebné pracovní postupy pro instalační a stavební práce. Od nás můžete vždy získat odborné rady ohledně výběru. Stejně tak se vám postaráme i o rychlou výrobu, dodání a instalaci domu z izolovaných rámů.

Poskytujeme nejlepší služby v oboru,

měníme svět k lepšímu, aby byl váš život pohodlnější a bezpečnější.
Scroll to Top